paintball.ir
پینت بال ایران

قوانین و مقررات
1. ماهیت سایت (paintball.ir)    پینت بال ایران.
این سایت یک سایت خدماتی و اطلاع رسانی ملی است که با هدف اطلاع رسانی تخصصی و عمومی و معرفی خدمات ورزشی تفریحی ، تخصصی ، حرفه ای و مسابقاتی پینت بال به علاقمندان ، هنرجویان و ورزشکاران پینت بال و همچنین باشگاه دارانِ در جستجوی باشگاه پینت بال و برعکس فعالیت می‌کند.
 ما نشانی و مشخصات باشگاه‌های پینت بالِ هر شهر را به تفکیک به صورت رایگان در دسترس جویندگان قرار می‌دهیم تا کسانی که باشگاه‌های پینت بال را در اینترنت جستجو می‌کنند، در زمان کمتری به اطلاعات بیشتری دست پیدا کنند.

2. خدمات (paintball.ir ) پینت بال ایران.

      2.1. خدمات ما به علاقمندان به پینت بال تفریحی .
      2.1. خدمات ما به علاقمندان به آموزش مبتدی تا حرفه ای ورزش پینت بال زیر نظر مربیان رسمی انجمن پینت بال فدراسیون ورزش های                    همگانی جمهوری اسلامی ایران.
      2.1. خدمات ما به علاقمندان به پینت بال تخصصی سازمانی.
      2.1. خدمات ما به علاقمندان به پینت بال حرفه ای و مسابقاتی.
      2.1. خدمات ما به علاقمندان سازمان ها، نهاد ها، ادارات دولتی و شرکت های دولتی و خصوصی جهت برگزاری تورهای تفریحی، تخصصی و                 مسابقاتی برای کارکنان زیر مجموعه.
      2.1. خدمات ما به سرمایه گذاران و کار آفرینان علاقمند به تاسیس و راه اندازی باشگاه پینت بال تفریحی، تخصصی و مسابقاتی.
      2.1. خدمات ما به علاقمندان به تاسیس باشگاه پینت بال تفریحی، تخصصی و مسابقاتی.

     2.2. خدمات ما به باشگاه‌داران پینت بال در سراسر کشور.
باشگاه‌دارانی که در (paintball.ir ) پینت بال ایران، ثبت نام می نمایند، پس از عضویت، صفحۀ اختصاصی باشگاهشان را تعریف و اطلاعات            لازم را تکمیل می نمایند.
وجوه دریافتی از باشگاه‌داران نیز بابت تبلیغات یا خدمات، برگشت‌دادنی نیست و باشگاه‌داران باید قبل از امضای قرارداد تمامی اطلاعات و قوانین اسپرت رزرو را مطالعه و با آگاهی و تسلط کامل اقدام به امضای قرارداد و پرداخت وجه کنند.

5. نقش اسپرت رزرو

اسپرت رزرو فقط نقش معرفی‌کننده را دارد و حتی دربارۀ درستی یا نادرستی اطلاعات درج‌شده در صفحات اختصاصی هر باشگاه وظیفه‌ای ندارد. چنانچه اختلافی بین مطالب موجود در صفحۀ اختصاصی هر باشگاه با واقعیت آن باشگاه وجود داشته باشد، پاسخگویی به مدعیان و مراجع قانونی برعهدۀ باشگاه‌دار است و مسئولیتی متوجه اسپرت رزرو نیست.

همچنین، چنانچه ورزشکاری که در یکی از باشگاه‌های عضوِ اسپرت رزرو ثبت‌نام کرده است، شئونات اخلاقی و اجتماعی و… و نیز شروط باشگاه را رعایت نکند، مسئولیتی متوجه اسپرت رزرو نخواهد بود و پیگیری آن برعهدۀ باشگاه‌دار و پاسخگویی برعهدۀ خود ورزشکار است.

6. به‌روزرسانی اطلاعات باشگاه‌ها

اعلام تغییرات احتمالی در نشانی، مدیریت، شماره‌های تماس و راه‌های ارتباطی باشگاه‌ها برعهدۀ مدیران است و (paintball.ir ) پینت بال ایران امکان و مسئولیتی در قبال این تغییرات ندارد. بدیهی است چنانچه گزارش نادرستی اطلاعات باشگاهی توسط ورزشکاران یا منبع دیگری به (paintball.ir ) پینت بال ایران برسد و (paintball.ir ) پینت بال ایران اطمینان حاصل کند که این‌گونه است، تصمیم‌گیری دربارۀ مسدودشدن حساب باشگاه پینت بال عضو در (paintball.ir ) پینت بال ایران به ‌صورت یک طرفه یا ادامۀ فعالیت با او، حق مسلّم (paintball.ir ) پینت بال ایران خواهد بود.

7. پشتیبانی خدمات

خدمات (paintball.ir ) پینت بال ایران به علاقمندان به تاسیس باشگاه پینت بال ، مخاطبین و ورزشکاران،  باشگاه‌داران پینت بال شامل پشتیبانی نیست و چنانچه کاربری در تعامل (paintball.ir ) پینت بال ایران در بخش فنی سایت دچار ایراد یا ابهام شود، وظیفۀ (paintball.ir ) پینت بال ایران است که مسئله را شناسایی، پیگیری و رفع کند. در عین حال، مسلماً رضایت، امنیت و راحتی کاربران (paintball.ir ) پینت بال ایران، مهم‌ترین دستاورد فعالیت ماست و از انجام هرگونه فعالیتی جهت افزایش رضایت خاطر و بیشتر بهره‌مندشدن کاربران کوشش خواهیم کرد.

قوانین و مقررات ثبت نام در سایت (paintball.ir) پینت بال ایران

تلگرام:

@

​​​​​​​
واتس اپ:
9890000000+

www.paintball.ir

تماس با مدیر سایت  paintball.ir پینت بال پروبال

ساعات تماس تلفنی: شنبه تا چهارشنبه    ساعت 9:00  الی  14:00

​​​​​​​تماس با مدیریت: 09128345105​​​​​​​​​​​​​​

ارسال

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش